Finaal
Hääleta
Kodukujundaja korter on valmis! Vaata, milliseks kujunes Eesti esimene hääletuste teel valminud kodu!

SISUTURUNDUS

Unistuste kapp — milline see olla võiks?

Foto: erakogu

Kodu sisustamisel puutume tihti kokku probleemiga, kas osta poest valmiskapp või tellida kapp vastavalt oma mõõtudele ning ruumi funktsionaalsusele. Mõlemal variandil on omad eelised ja puudused.

Valmis kappi on võimalik oma silmaga näha, käega katsuda ning selle saab kohe poest kätte. Keerulisem on leida oma soovidele ja ruumi terviklahendusele vastavat kappi, samamoodi peab arvestama piiratud toonivalikuga. Eritööna tellitava kapi kättesaamine võtab küll natuke rohkem aega, kuid võimalus on tellida oma unistuste kapp, just sellise lahenduse ja mõõtudega, mis sobib kõige paremini ruumi tervikkujunduse ja funktsionaalsusega.

Kliendil on vaja teada ainult kapiava esialgseid mõõte, misjärel saab koostöös konsultandiga leida parima ja funktsionaalselt toimiva lahenduse vastavasse ruumi.

Külastades Tank Indoori müügiesindusi on võimalik tellida kapilahendus, mis valmistatakse täpselt sellisena nagu soovitud. Iga kapp nõuab ruumipõhist lähenemist ja eritellitava variandi puhul on võimalik seda järgida. Kindlasti on oluline ka materjali ning värvi valik, mis sobiks antud ruumi.

Foto: erakogu, TANK

Millise materjaliga kapp valida, kas sobitada kokku see põrandaga, ruumi teiste mööbliesemetega või kogu maja sisekujundusega? Selliste küsimustega seisavad silmitsi paljud tellijad. Tank Indoori konsultandid on oma ala professionaalid, kes oskavad soovitada ruumipõhiseid lahendusi ning öelda sõna sekka ka sisekujundusliku külje poolt. Kliendil on vaja teada ainult kapiava esialgseid mõõte, misjärel saab koostöös konsultandiga leida parima ja funktsionaalselt toimiva lahenduse vastavasse ruumi.

Kapi materjalidena kasutatakse nii naturaalseid spoonmaterjale kui ka soodsama hinnaklassi melamiinmaterjale. Tänapäeva melamiinmaterjalid on kõrge kvaliteedi ja looduslähedaste mustrite ning toonidega. Kapi ustena on võimalus valida erinevate uksetüüpide vahel. Liuguste kõrval kasutatakse üha enam siledaid käänduksi või siis hõlmikuksi. Uste materjalidena kasutatakse värvitud klaase, peegleid, spoone ja melamiine.

Tank Indoori meeskond teeb kõik selleks, et kliendil oleks erikapi tellimine võimalikult mugav. Lisaks eelpoolmainitule pakub Tank Indoor kliendile kontrollmõõtmise, transpordi ning paigalduse teenust.

Kliendi ideed, trendikad materjalid ja täisteenindus – just see teebki kapist unistuste kapi.

Foto: erakogu

Tutvu lähemalt just sinu kodule sobivate võimalustega ja küsi nõu spetsialistidelt Tank salongides üle Eesti.

www.tankindoor.eeSISUTURUNDUS