Finaal
Hääleta
Kodukujundaja korter on valmis! Vaata, milliseks kujunes Eesti esimene hääletuste teel valminud kodu!

SISUTURUNDUS

Delux Dreams soovitab: 5 sammu ideaalse voodini!

Foto: erakogu

Me veedame 1/3 oma elust voodis. Leides voodi, mis on just sinu jaoks õige, avastad tõelise une väärtuse — sa ärkad värske ja puhanuna, täis igapäevast vajalikku energiat.

Otsides endale uut voodit, soovitame järgida neid lihtsaid samme:

  • Isiklikud vajadused

Kas sul on õla- ja seljaprobleemid, millega pead arvestama uue voodi valimisel? Võib-olla on sinu praegune voodi liiga pehme või jäik? Meie valikus on neli erinevat vedru jäikust, mille vahel saad valida just endale sobivaima.

Delux Dreams Foto: erakogu


  • Testi voodit salongis
Me veedame kolmandiku oma elust voodis. Selleks, et saada parim lõõgastus ja uni, on oluline leida voodi, mis sobib meie individuaalsete vajadustega. Sinu otsustada on, millises voodis ennast mugavalt tunned. Meie salongides saad testida erinevaid voodeid, et leida endale parim.
  • Sinu lemmik magamisasend
Kas sul on lemmikasend uinumiseks? Proovi voodit samas asendis, et olla veendunud asendi ja voodi sobivuses.

Delux Dreams Foto: Aivo Kallas


  • Kontrolli selja ja kaela positsiooni
Hea une tagab see, kui lihased on magamise ajal lõdvestunud ja selg võimalikult sirge. Liiga jäik madrats avaldab survet liigestele ja seetõttu tuleb öö jooksul tihedamini asendit vahetada, mis häirib und. Kui keharaskus jaotub madratsil ühtlaselt, siis ei avalda madrats ka liigestele survet. Keha järgiv tsooniline madrats lõõgastab keha pingeid, sinu organism saab taastuda ning sa ärkad värske ja energilisena, olles uueks päevaks valmis.
  • Õige padjavalik
Hea une tagamiseks on samuti tähtis sinu kaelaasend. Testi erineva kõrgusega patju, et leida enda jaoks sobivaim.


SISUTURUNDUS